Mistrzowski makijaż permanentny to
piękne brwi
i cudowne usta.
ZAWSZE!

Czy wiesz, że kobiety spędzają więcej niż 43 godziny rocznie na robieniu makijażu? Wyobraź sobie, że pozbywasz się maskary, pomadki i kredek!🥳

43 godziny to tyle ile możesz zaoszczędzić w ciągu roku z makijażem permanentnym i przeznaczyć ten czas na śmiech 😁, poranne ćwiczenia 🤸‍♀️, lub dla bliskich 🥰

Makijaż jest zawsze gotowy w dzień i w nocy. Nigdy się nie rozmaże 🤩😍🥳
Na basenie, na siłowni czy na co dzień w pracy - zawsze wyglądasz BOSKO !👌

Makijaż permanentny to stały makeup, który polega na wprowadzeniu w warstwę podbrodawkową skóry pigmentów za pomocą igły. Jest to forma delikatnej pigmentacji mająca na celu: podkreślenie ust czy brwi.

Pigmentacja ust reguluje ich kształt i podkreśla kolor. Natomiast makijaż permanentny brwi optycznie zagęszcza włosy w łuku brwiowym, pozwala skorygować jego kształt, a także odbudować brwi w przypadku ich całkowitego braku.

Makijaż permanentny brwi polega na wykonaniu rysunku wstępnego. Po jego akceptacji przez klienta, linergistka wykonuje makijaż mający na celu: regulację kształtu brwi/ust, podkreślenie koloru, rekonstrukcje brwi/ust.

Na rynku istnieje wiele metod wykonywania makijażu permanentnego brwi: ombre, pudrowa, hair stroke, włoskowa, cienia i combo(mieszana)... W zależności od wybranej metody osiąga się różne efekty.

W przypadku makijażu brwi barwnik utrzymuje się w skórze do roku. W zależności od rodzaju użytej techniki pigmentacji i barwników oraz indywidualnych właściwości organizmu wyłuszcza się w różnym tempie. Makijaż permanentny zanika powoli i nieuzupełniany po latach może zniknąć całkowicie. Jest to jednak proces długotrwały.

RATY

Możesz skorzystać też z 2 WYGODNYCH RAT, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się pięknym makijażem permanentnym.

Zwyciężczyni INTERNATIONAL CHAMPINSHIP AMBER EYES 2021 oraz 2022 w makijażu permanentnym brwi.
Zdobywczyni trzeciego miejsca w pierwszych mistrzostwach online 2021 w makijażu permanentnym brwi.
Zwyciężczyni mistrzostw świata w przedłużaniu rzęs Monachium 2017.
Mistrzyni Polski 2017 w przedłużaniu rzęs.
Absolwenta kilkudziesięciu profesjonalnych kursów z makijażu permanentnego i stylizacji rzęs.
Pełna empatii i zapału perfekcjonistka, o czym świadczy wielkie grono zadowolonych klientów.

© Copyright - Premium Effect 2021-2023 mRk